دانلود قسمت 3 فصل دوم سریال پدرخوانده با لینک مستقیم و کیفیت (Full HD)

دانلود قسمت سوم فصل دوم سریال پدرخوانده به کارگردانی سعید ابوطالب.

دانلود قسمت سوم فصل دوم سریال پدرخوانده

دانلود قسمت سوم فصل دوم سریال پدرخوانده

عنوان اثر : پدرخوانده 2 | محصول کشور : ایران | ژانر : خانوادگی، اجتماعی، معمایی

 کارگردان : سعید ابوطالب | گرداننده : کامبیز دیرباز | مدیر فیلمبرداری : شهرام رحیمی

سال تولید : 1402 | تاریخ انتشار : 1402 | تعداد قسمت ها :  – نامشخص

مدت زمان  : 3 ساعت و 11 دقیقه | کیفیت : انتخابی کاربر | تاریخ انتشار قسمت سوم : پنجشنبه 26 مردادماه 1402 ساعت 8 صبح

پدرخوانده «The Godfather»به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب در سال 1402 تهیه و تولید شده است.

خلاصه داستان:

مافیا ها کشتی دزدان دریایی را تصاحب کرده اند و جک گنجشکه میان مافیا‌ها و شهروندان سرگردان است! فصل دوم پدرخوانده که یک بازی طولانی و پر از تعلیق، با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است که یازده بازیکن در آن حضور دارند…

لینک های دانلود قسمت سوم فصل دوم

دانلود با کیفیت BluRay

دانلود با کیفیت 1080p HQ

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

 

لینک های دانلود قسمت دوم فصل دوم

دانلود با کیفیت BluRay

دانلود با کیفیت 1080p HQ

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

 

لینک های دانلود قسمت اول فصل دوم

دانلود با کیفیت BluRay

دانلود با کیفیت 1080p HQ

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

بازیکنان:

غلامرضا نیکخواه، سپند امیرسلمانی، فرزاد فرخ، بهار قاسمی، پدرام کریمی، ترلان پروانه، نازنین کیوانی، ساغر قناعت، مجید واشقانی، امیر علی نبویان، امیرمهدی ژوله، امیر کاظمی، نازنین کیوانی، مهراب قاسم خانی، هدیه بازوند، الیکا عبدالرزاقی، هدی استواری، نجمه جودکی، نیما شاهرخ شاهی، شکیب شجره، پیام احمدی نیا، باربد بابایی، سینارازانی، امین  میری، آرمین رحیمیان، معین زندی و…. به عنوان بازیکن در «پدر خوانده» حاضر هستند.

ترتیب بیدار شدن نقش ها در بازی:

1- جک گنجشکه
2- اعضا تیم مافیا
3- دکتر واتسون
4- لئون
5- همشهری کین
6- کنستانتین

قوانین بازی مافیا (پدرخوانده2):

در بازی مافیا یکسری موارد وجود دارد برای اینکه بازی قشنگ شود میبایست توسط بازیکنان رعایت شود :

بازی پدرخوانده 2 جک گنجشکه، یک بازی دورهمی نقش مخفی بر پایه استدالل و استنتاج است. در بازی پدرخوانده جک گنجشکه؛ بازیکن ها به سه دسته اکثریت شهروند٬ تیم مافیا و تک نقش مستقل تقسیم میشوند.

نقش هایی که از ابتدا جز صاحب نقش و گرداننده کسی از آن مطلع نیست. هدف شهروندان در دست گرفتن شهر و پاکسازی از مافیا هاست و پیروزی مافیاها در گرو برابری با تعداد شهروندان است. نقش مستقل خود انتخاب میکند با کدام تیم بازی کرده و سعی در پیروزی ساید مورد نظر دارد.

بازی در دو بخش شب ها و روز های متوالی انجام میشود. در روز معارفه٬ همه نقش خود را میدانند اما اعضای مافیا همتیمی های خود را نمیشناسند. بازیکنان 30 ثانیه فرصت دارند تا گفتگو کنند و خود را معرفی کنند )روز معارفه چالش ندارد .(سپس در شب معارفه گرداننده تیم مافیا را بیدار میکند تا همدیگر را بشناسند.

از آغاز هر روز گرداننده به اختیار خود به بازیکنان نوبت میدهد تا حداکثر 40 ثانیه به گفتگو بپردازند. روز ها همه نقش شهروند را بازی میکنند و در فرایند اتهام زنی٬ به چالش کشیدن، دفاع و رایگیری تالش میکنند اعضای مافیا را کشف و با اکثریت ارا از شهر خارج کنند. در زمان گفتگو بازیکنان دیگر در سکوت کامل میتوانند با عالمت دست تائید یا عدم تائید خود را نشان دهند.

در گفتگو هرکس میتواند دیگران را به مافیا بودن متهم کند یا به شهروند بودن اتهام را از آنان صلب کند اما هیچ کس حق ندارد به نقش و توانایی های شب خود به طور مستقیم یا غیرمستقیم اشاره کند و یا درباره نقش خود بلوف بزند – اطالق به نقش ها و اتفاقات شب ممنوع است

هر روز پس از گفتگو با رایگیری مرحله اول٬ بازیکنانی که بیشترین رای اتهام نصف منهای یک دریافت کرده اند به دفاع میروند و از خود در برابر اتهامات دفاع میکنند. با رای گیری مرحله دوم که در روز و در برابر انظار همه بازیکنان اجرا میگردد (با اکثریت نسبی٬ فردی که بیشترین رای را آورده از شهر اخراج میشود) اگر تنها یک نفر به دفاع برسد، با حد نصاب ذکر شده در باال خارج خواهد شد. اگر دو نفر و بیشتر به دفاع بیایند ٬هرکس تعداد بیشتری رای بیاورد از بازی خارج میشود)اگر همه صفر رای بیاورند در بازی خواهند نشست(و تعداد رای دادن به افراد حتی در دور دوم آزاد است حتی افرادی که در دفاع هستند میتوانند رای بدهند. اگر تعداد رای دور دوم دو نفر یکسان باشد٬ قرعه مرگ بازیکن اخراجی را تعیین میکند.زمان دفاع 40 ثانیه می باشد.

1- مافیا در شب٬ باید از میان قابلیت های ساول و پدرخوانده یکی را انتخاب کند؛ یعنی؛ 1- یا تیر شلیک میشود ؛ 2 – یا پدرخوانده از حس ششم خود استفاده میکند ؛ 3 -یا ساول یکی از شهروندان ساده را میخرد ؛ و نمیتوان همه قابلیت ها را در یک شب استفاده کرد. دیگر بازیکنان نمیدانند که تیم مافیایی در شب از چه قابلیتی استفاده کردند. تنها درصورتی که پدرخوانده از حس ششم به درستی استفاده کرده باشد٬ بازیکنان صبح با اعالم فرد افشا شده توسط گرداننده متوجه میشوند که پدرخوانده از حس ششم استفاده کرده است.
2- در شبی که قرار است ساول گود من خریداری کند،گرداننده اعالم میکند که قرار است خریداری توسط تیم مافیا انجام گیرد.
3- اگر جک و دو شهروند و سه مافیا در بازی باشد بازی تمام نشده است.
3- اگر جک کارتش شو شده باشد در ذهن زیبا باید فرد طلسم شده را حدس بزند.

سایر عوامل تولید و ساخت:

عوامل اصلی پروژه عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: سعید ابوطالب، انتخاب بازیگر: عرفان حسینی، سرپرست گروه طراحی، بازی: مرتضی ابوطالب، برنامه ریز: رویا عطارزاده، طراح صحنه: یاسر سنایی، مدیر فیلمبرداری: شهرام رحیمی، مدیر صدابرداری: میثم حسنلو، طراح لباس: سروناز امیدی، سرپرست تدوین: سیامک مهماندوست، مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان.

تیزر مسابقه پدرخوانده:

 

 

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها