دانلود فیلم سینمایی هاوایی با کیفیت عالی (Full HD)

دانلود فیلم هاوایی ( Hawaii ) به کارگردانی بهمن گودرزی.

دانلود فیلم هاوایی

دانلود فیلم هاوایی

عنوان اثر : فیلم سینمایی هاوایی | محصول : ایران | ژانر : کمدی، اجتماعی، خانوادگی

  کارگردان : بهمن گودرزی | تهیه کننده : مرتضی شایسته | نویسنده : حمید اکبری خامنه

مخاطب : خانواده | سال تولید : 1399 | تاریخ انتشار : 1403 |  مدت زمان : 83 دقیقه | کیفیت : انتخابی کاربر

فیلم سینمایی هاوایی «Hawaii» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته در سال 1399 تهیه و تولید شده است.

دانلود فیلم هاوایی

خلاصه داستان

هاوایی فیلمی کمدی با مضمون پناهندگی است. صمد با بازی (امیر جعفری) در ایران در رشته بوکس فعالیت می‌کند و فقط توانسته یک مدال برنز برنده شود حالا او به هنگ‌کنگ رفته و با همکاری دوست قدیمی‌اش داوود با بازی (امین حیایی)، پناهنده می‌شود. آن‌ها برای اینکه بتوانند ویزای آمریکا را دریافت کنند، در شبکه‌های مخالف، سخنان سیاسی می‌زنند و داوود از اعتماد وی سوءاستفاده می‌کند…‌.

دانلود فیلم هاوایی کامل

بازیگران و نقش

1- امین حیایی در نقش (داوود، دیوید دوست صمد)

2- امیر جعفری در نقش (صمد سهرابی، صمد خرکش)

3- ریحانه پارسا در نقش (طلا، خواهر صمد)

4- امیرحسین رستمی در نقش (ساکت، دوست دیوید)

5- یزدان فتوحی

6- سالار کریمخانی

7- مرتضی رحیمی در نقش (میثم، خواهرزاده ساکت)

8- سلارکریم خانی

9- علی بنایی

10- شکوفه رجب زاده

11- سعید مرادی

12- زانکو

دانلود فیلم هاوایی کامل

درباره فیلم

فیلم سینمایی هاوایی «Hawaii» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته در سال 1399 تهیه و تولید شده است. فیلم «هاوایی» درامی اجتماعی است که با یک فیلمنامه کمدی به بررسی مساله خروج و پناهنده‌شدن ورزشکاران می‌پردازد. در فیلمنامه به نظر می‌رسد «هاوایی» سعی داشته از روایت‌های آثار دیگر کمدی که تابحال توانسته‌اند موفق باشند، تقلید کند. البته الهام گرفتن از سبک روایی دیگران ایرادی ندارد ولی مهم این است که فیلم چیز جدیدی هم برای ارائه داشته باشد.

دانلود فیلم هاوایی کامل

عوامل ساخت

1- کارگردان: بهمن گودرزی

2- تهیه‌کننده: مرتضی شایسته

3- نویسنده: حمید اکبری خامنه

4- خواننده: زانکو

5- مدیر فیلمبرداری: احمد گودرزی

6- تدوین گر: سیامک مهماندوست

7- تهیه کنندگان بین المللی: احسان ظلی پور، حمید پنداشته

8- مجری طرح: رضا حاج محمد حسینی

9- مدیر فیلمبرداری: احمد گودرزی

10- مدیر صدابرداری: سعید بجنوردی

11- طراح گریم: سیامک احمدی

12- مدیر صحنه: دامون لامعی

13- مدیر تدارکات: سید رسول سید خاتمی

دانلود فیلم هاوایی کامل

حاشیه‌های فیلم هاوایی

حضور ریحانه پارسا، بازیگر جنجالی سال‌های اخیر در این فیلم، صحنه‌های غیر متعارف و رقص امیرجعفری ، نشان دادن موقعیت‌های نامناسب و دور از فضای فرهنگی جامعه ایران، باعث اعتراض مردم به این فیلم و  ایجاد حاشیه‌های بجا بر این فیلم بوده است.

دانلود فیلم سینمایی هاوایی

این حواشی باعث شد سازمان سینمایی اطلاعیه‌ای را منتشر کند و به اعتراضات مردم واکنش نشان دهد. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «فیلم «هاوایی» در سال 1399 تولید شده و در سال 1402 با اصلاحات بسیاری به روی پرده رفته است. این فیلم مجددا مورد بازبینی قرار گرفته و موارد دیگری که موجب ایجاد حساسیت یا نگرانی در مخاطبان شده از فیلم حذف و یا تغییر پیدا کرده است. بدین منظور اکران این فیلم پس از نظارت مجدد با اصلاحات انجام شده، به نمایش گذاشته خواهد شد…»

دانلود فیلم سینمایی هاوایی

واکنش اخیر وزارت ارشاد درباره «هاوایی» از دو منظر قابل بررسی است؛ اول اینکه برای اولین بار این وزارتخانه به فیلمی که مورد اعتراض قرار گرفته است، اصلاحیه زد و این فیلم را به سرنوشت فیلم‌هایی که از پرده پایین می‌آمدند و توقیف می‌شدند، دچار نکرد. اینکه وزارت ارشاد پای مجوزی که داده می‌ایستد و از فیلمی که مجوز داده دفاع می‌کند،جای تقدیر دارد اما سوال اصلی این است که چرا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به فیلمی مانند «هاوایی» مجوز دهد ؟!

دانلود فیلم سینمایی هاوایی

اگر سینما رفتن فارغ از نتایج فرهنگی فقط به قصد لذت بردن و تفریح سالم باشد برای فیلم «هاوایی» چنین چیزی تعریف نشده است. «هاوایی» تا لحظه تنظیم این گزارش نزدیک به 21 میلیارد تومان فروخته است. قیمت بلیت این فیلم 80 هزار تومان است. برای یک خانواده 4 نفره، دیدن این فیلم 320 هزار تومان بآب می‌خورد اما در مقابل چه چیزی از دیدن این فیلم، نصیب آن خانواده می‌شود؟!

دانلود فیلم سینمایی هاوایی

ضرر مالی و اتلاف وقت اولین نتیجه دیدن این فیلم است. هاوایی نه‌تنها قادر نیست از مخاطب خنده‌ای هر چند مقطعی بگیرد، بلکه فیلمی است که حال مخاطب در همان نیم ساعت اول، بد می کند و باعث می‌شود مخاطب سالن سینما را ترک کند.

دانلود فیلم سینمایی هاوایی

با این تفاسیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یک وزارتخانه فرهنگی دقیقا از چه چیزی دفاع می کند؛ از جان و مال مردم یا از جیب سینماگری که فقط با انگیزه شخصی و کسب درآمد دست به ساخت فیلمی می‌زند که نتیجه آن فارغ از مسایل گفته شده حتما قهر مردم با سینما را در پی خواهد داشت و در نتیجه کل منافع سینمای ایران فدای منافع شخصی سازندگان این قبیل آثار ضعیف شود.

دانلود فیلم سینمایی هاوایی

رده بندی سنی فیلم هاوایی

تماشای این فیلم برای افراد زیر 15 سال توصیه نشده است.

دانلود فیلم سینمایی هاوایی

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها